Területi kereskedelmi képviselőket keresünk

moterkepÜgyfélkörünk bővítése céljából alvállalkozói státuszba keresünk informatikai rendszerünk értékesítésére TERÜLETI KERESKEDELMI KÉPVISELŐKET. Elszámolás jutalékos rendszerben.

Feladatok
  • szoftvertermékeink értékesítése, megyei ill. régiós szinten új partnerek (elsősorban gépjárműszervizek, márkakereskedések) felkutatása, nekik a termék bemutatása, a szoftver használatának betanítása
  • az új partnereknél szükséges terméktámogatói feladatok ellátása
Elvárások
  • saját gépkocsi
  • számlaképesség
  • szakmai kompetenciák:
    • gépjármű-értékesítési vagy szerviz területen való jártasság, ill. ilyen irányú kapcsolatok
    • vagy
    • számviteli területen való jártasság, ill. ilyen irányú kapcsolatok
    • vagy
    • informatikai végzettség vagy ilyen irányú szakmai tapasztalat
Előnyt jelent
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat

A jelentkezéshez szükséges:
  • magánszemélyek esetében fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • cégek esetében rövid cégismertető és együttműködési motiváció kifejtése